Powiększenie ust

Powiększenie ust

Od wielu lat rośnie popularność zabiegów medycyny estetycznej. Niektóre z nich są mało inwazyjne, a zatem ingerencja w urodę jest niewielka, ale efekt doskonały. Właśnie to można powiedzieć o zabiegu powiększania ust. Więcej na jego temat można znaleźć pod adresem internetowym https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Na czym polega powiększanie ust?

Każdy, kto chce dowiedzieć się więcej na temat oferty powiększania ust powinien zajrzeć pod adres internetowy https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat zabiegu. Warto wiedzieć między innymi o tym, że z zabiegu powiększania ust współcześnie korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Zabieg daje wiele możliwości zmiany kształtu oraz wielkości ust. Usta można po prostu powiększyć, ale również podkreślić mocniej ich zarys lub skorygować tylko jedną z warg. W ten sposób można usunąć między innymi asymetrię ust, która dla bardzo wielu osób jest sporym kompleksem. Warto zatem umówić się na konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej, aby przedstawił on możliwości poprawy kształtu i wyglądu ust.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Sam zabieg nie trwa zbyt długo, dlatego tak naprawdę w ciągu kilkunastu minut lekarz upora się ze wszelkimi działaniami. Warto pamiętać o tym, że powiększenie ust jest przeprowadzane w znieczuleniu. Oznacza to, że usta zostaną posmarowane specjalnym preparatem, dzięki czemu nie będzie odczuwało się bólu oraz dyskomfortu. Po zabiegu przez kilka dni może utrzymywać się delikatna opuchlizna oraz zasinienie, a także niewielkie zaczerwienienie. Po kilku dniach usta zaczną jednak wyglądać zupełnie normalnie, tylko zmieni się odrobinę ich kształt oraz wielkość. To właśnie wtedy będzie można ocenić efekty zabiegu i cieszyć się jego wspaniałym rezultatem.