Z okazji Chrztu Świętego – co kupić na chrzest dla dziecka znajomych?

baptism baby. cute little feet of a girl at christening in church

Zaproszenie na chrzest dziecka znajomych to z pewnością bardzo miły gest, choć wiąże się z nim kilka wątpliwości – przede wszystkim to, jakie prezenty na chrzest sprawdzą się najlepiej.

W rodzinie zawsze łatwiej. W przypadku wszelkich wątpliwości można zapytać, uzgodnić. Gdy jednak nie chodzi o rodzinę, a o bliższych lub – zwłaszcza – dalszych znajomych, nie zawsze pytać  wypada. Trzeba radzić sobie samemu. W jaki sposób?

Na szczęście wcale nie jest to takie trudne – można sięgnąć po prezent personalizowany, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Czym są prezenty personalizowane?

Prezenty personalizowane czy też prezenty z personalizacją to – z pozoru – zupełnie zwyczajne upominki, które za sprawą niewielkich szczegółów zmieniają się w coś zupełnie wyjątkowego. Te niewielkie szczegóły to kilka słów, zdjęcie… osobista dedykacja, która sprawia, że prezent okazuje się jedyny w swoim rodzaju. Dosłownie!

Zastanawiasz się więc, jakie prezenty na chrzest wybrać? Oto kilka podpowiedzi.

Skoro ma to być sympatyczny upominek dla dziecka, duży króliczek-maskotka z imieniem PRZYJACIEL sprawdzi się doskonale! To fantastyczna przytulanka dla małych i nieco-większych, którą w dodatku ozdobić można własnym napisem. Na pamiątkę ważnego wydarzenia – sprawdzi się doskonale!

Dobre prezenty na chrzest mogą – lub nawet powinny – mieć wymiar pamiątkowy. Mające kilka miesięcy lub niewiele więcej dziecko nic nie zapamięta z uroczystości, której jest głównym bohaterem. Między innymi dlatego w ramach upominku warto postawić na coś, co pozostanie z dzieckiem na dłużej. Przykładem takiego podarunku jest kartka NA CHRZEST dla chłopca. To – rzecz jasna – drobiazg, ale jednocześnie drobiazg, który można zachować wraz z innymi pamiątkami i wyjąć po latach, wspominając… Równie dobrze, a być może nawet lepiej, sprawdzi się album na chrzest DLA CHŁOPCA. Warto zrobić przy okazji chrztu – i chrzcin – jak najwięcej zdjęć. Nawet zupełnie zwyczajne z pozoru ujęcie z czasem nabiorą szczególnej, sentymentalnej wartości!

Chrzest…. jaki prezent?

Jeśli zbliża się ważna uroczystość, jeśli potrzebujesz oryginalnego pomysłu na podarunek, a jednocześnie nie chcesz kupować niczego drogiego, postaw na prezenty personalizowane. To kreatywne wyjście z każdej sytuacji. To sposób na to, aby pokazać obdarowanej osobie, że przygotowało się podarunek specjalnie dla niej – a ile czasu trzeba było na to poświęcić, to już zupełnie inna historia.

Są takie sytuacje, w których kupowanie drogich prezentów nie ma sensu. Kiedy nie widzi się potrzeby, żeby wydawać na podarunek całą pensję. Nie znaczy to jednak, że nie chce się wręczyć czegoś miłego, być może innego i nietypowego. Właśnie w takich sytuacjach doskonale sprawdzają się upominki personalizowane. Niewielkie, sympatyczne, a przede wszystkim osobiste!

Dlatego już dzisiaj wejdź na Crazyshop.pl i obejrzyj pomysły na prezenty na chrzest. Wybierz swój ulubiony pomysł, dodaj do niego własne napisy i… ciesz się wyjątkowym podarunkiem, jakiego nie dostał nikt!