Piękne ciało bez użycia skalpela

Piękne ciało bez użycia skalpela

Grube uda, potężne pośladki, podwójny podbródek, brzuch z nadmiarem tkanki tłuszczowej to problemy, z którymi zmaga się wiele kobiet w różnym wieku. Część z nich decyduje się na głodówkę, inne wybierają intensywny wysiłek fizyczny, a jeszcze inne idą poddać się operacji plastycznej. Jest jednak lepsza, bezinwazyjna metoda na szczupłe ciało. Jaka? O niej przeczytacie w niniejszym artykule.

Kriolipoliza Coolsculpting

Mowa o zabiegu, który sprawi, że tłuszcz będzie po prostu zamrożony! Brzmi wręcz fantastycznie, ale to jak najbardziej możliwe. Gdzie jest on przeprowadzany? Okazuje się, że ta nowoczesna metoda dostępna jest w placówce Say Wow w Katowicach i Warszawie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat tego, jak umówić się na wizytę w gabinecie, znajdują się na stronie: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Ta Klinika Medycyny i Dermatologii Estetycznej dysponuje profesjonalnym, oryginalnym i jednocześnie certyfikowanym sprzętem. Powstała ona w USA, a dopiero po wielu latach został zbudowany jej oddział w Polsce (z inicjatywy doktora Turowskiego). Naprawdę można krzyknąć wow!, gdy po zakończeniu zabiegu przejrzymy się w lustrze.

Sama procedura nie jest trudna. Mające wysoką temperaturę mrożenia głowicę są na tyle bezpieczne, że nie ma obaw związanych z ryzykiem odmrożenia. Dzięki nim, a nie za pomocą skalpela, niszczone są komórki tłuszczowe. Do tego stopnia, że całkowicie obumierają. Redukcja tłuszczu następuje już po kilku tygodniach, ale na większe efekty należy poczekać dłużej (do trzech miesięcy do dnia wykonania zabiegu).

Bez znieczulenia, bez bólu

Co ważne, jak możemy przeczytać na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/, nie trzeba się bać bólu. Nie dostaniemy znieczulenia, bo całość odbywa się bezinwazyjnie. Do tego kobieta może liczyć na miłą atmosferę i profesjonalną konsultację. Szybko poczuje się wyjątkowo, a wszelki stres zniknie razem z tkanką tłuszczową.

Sporą zaletą CoolSculptingu jest to, że wystarczy często tylko jeden zabieg, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Ewentualnie można przejść go jeszcze raz po upływie miesiąca, aby rezultaty były bardziej widoczne i pogłębione (ale o tym decydują osobiste predyspozycje).

Jaki jest koszt?

Wiadomo, że dzięki opisywanej tutaj metodzie da się trwale usunąć komórki tłuszczowe. Nie powstanie po drodze efekt jojo, czyli wahania masy ciała. Mimo to wiele pań zastanawia się, czy będzie ich stać na taki zabieg.

Zaglądając na https://saywowclinic.pl/coolsculpting/, odnajdą zakładkę o nazwie Cennik. Okazuje się, że to dość droga metoda – koszt zaczyna się od około 2 tysięcy złotych i zależy od liczby przyłożeń głowicy.

Czyli co robić? Rezygnować, czy jednak się decydować? Polecamy to drugie, bo zainwestowane, oszczędzone wcześnie pieniądze szybko się zwrócą w postaci wymodelowanej sylwetki. Radość z młodszego wyglądu będzie przecież trwać długie lata!