Czy PKS Gorzów Wlkp. wciąż funkcjonuje?

sindbad - sindbad (21) .jpg

Oferta usług sieci autobusowych z roku na rok sukcesywnie się zawęża. Do głosu dochodzą osoby, które wieszczą szybki upadek całej tej gałęzi rynku. Czy takie opinie są zasadne? Nie do końca, bo przykładowo z możliwości przejazdów zapewnianych przez PKS Gorzów Wlkp. korzystają uczniowie i nie tylko.

Przejazdów po najbliższej okolicy

Państwowe spółki zapewniają możliwość sprawnego przemieszczania się po Polsce. Pociągami można wygodnie i z uwagą na ekologię, dotrzeć do wielu miast na szlakach kolejowych. Wiele jest miejscowości, do których pociągiem nie dojedziemy.

Wtedy często jedyną opcją dotarcia tam jest możliwość przemieszczenia się właśnie autobusem. Autobusy PKP Gorzów Wlkp. kursują na kilkunastu trasach ułożonych tak, by dostęp do transportu publicznego miało jak najwięcej osób. Rozkłady jazdy ułożone są w przemyślany sposób.

PKS Gorzów Wlkp. – wciąż wiele zalet

Dlaczego rozkłady jazdy są tak ważne? Bo wśród osób najczęściej korzystających z transportu publicznego za pośrednictwem PKS Gorzów Wlkp. są uczniowie. Starannie zaplanowane kursy pozwalają im na regularny, bezproblemowy udział w zajęciach.

W naszym kraju pierwszym skojarzeniem z autobusem na pewno nie jest luksus. Ale odpowiedzmy sobie na pytanie: dlaczego i czy w ogóle powinien. Ostatecznie chodzi o to, by dojechać sprawnie i na czas z miejsca na miejsce. Taką podróż można odbyć w autobusie z floty PKS Gorzów Wlkp. – komfortową i bezpieczną, a do tego w rozsądnej cenie.

Co jeszcze klienci znajdą w ofercie?

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak rozbudowane jest spektrum działań biznesowych prowadzonych przed Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej. Przykładowo w Gorzowie Wielkopolskim można skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest możliwość wynajęcia autokaru.

Ponadto w ofercie sprzedażowej firmy znajdują się najwyższej jakości części zamienne do ciężarówek, autobusów czy naczep. Nie warto zapominać o tym, że firma proponuje możliwość przeprowadzenia gruntownego badania technicznego. Oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli samochodów ciężarowych i autobusów.