Funkcjonalny i atrakcyjny gadżet marketingowy

Funkcjonalny i atrakcyjny gadżet marketingowy

Okres świąteczny i noworoczny to czas wręczania pracownikom i kontrahentom drobnych prezentów. Idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest pakiet gadżetów firmowych. Z pewnością kontrahenci będą zachwyceni podarkiem, tak samo jak pracownicy, a dodatkowo wywrze on pozytywny efekt marketingowy. Jakie gadżety powinny znaleźć się w pakiecie prezentowym dla pracowników i kontrahentów?

Długopisy – najpotężniejsze narzędzie marketingowe

Wbrew pozorom długopisy z logo firmowym są potężnym narzędziem marketingowym. Ze względu na swoją użyteczność i łatwość zgubienia. Długopis firmowy jest jak wędrująca wizytówka – ma małe gabaryty i łatwo schować go do kieszeni, ale równie łatwo przypadkowo zostawić w jakimś miejscu. Z tego powodu informacja marketingowa trafia do kolejnej osoby. Często ona również gubi długopis i ten wędruje do następnego posiadacza. To także niezbyt drogi element świątecznych prezentów, długopisy z grawerem można zamówić już za kilka złotych.

Notesy 2023 i kalendarze książkowe

Kolejnym atrakcyjnym gadżetem z logo firmy może być kalendarz książkowy z miejscem na notatki. Popularne są również notesy 2023, z wyrywanymi stronami, opatrzonymi małym kalendarzem do monitorowania dat. Jest to bardzo funkcjonalny gadżet, a strony z logo i informacjami o firmie trafiają do szerokiego grona osób. Notesy 2023 to wygodny prezent, który przyda się zarówno pracownikom do przygotowywania notatek, jak i kontrahentom i klientom.

Kalendarze naścienne

Kalendarze naścienne są wygodnym wyposażeniem biura, dlatego warto zainwestować również w tego typu narzędzie marketingowe. Powinny znaleźć się na ścianach w firmie, domach pracowników, ale także na ścianach w innych przedsiębiorstwach. Należy pamiętać by przyciągały atrakcyjnymi obrazkami i aby uwzględnić na nich logo naszego przedsiębiorstwa.

Kubki i smycze

Gadżety te nie są już zbyt popularne – klienci i pracownicy nie potrzebują kolejnej smyczy, której nie wiadomo do czego użyć. Również kubki zupełnie wyszły z mody – szafki kuchenne są pełne naczyń z logo różnych firm.