Laserowe zamykanie naczynek dla poprawy zdrowia i urody

Laserowe zamykanie naczynek dla poprawy zdrowia i urody

Dzięki technologii laserowej można obecnie zarówno leczyć zdrowie, jak i poprawić walory wizualne. Szybki rozwój tej technologii spowodował, że możliwe jest dziś przeprowadzanie zabiegów, jakie jeszcze niedawno w ogóle nie były dostępne na rynku, albo takich, które wiązały się z dużą inwazyjnością w ciało.

Laser działa bezinwazyjnie

Laser używany jest już powszechnie w medycynie, Szczególnie duże zastosowanie znalazł sobie w medycynie estetycznej. Pozwala on na poprawę urody w dość prosty, a przy tym bezinwazyjny sposób.

To właśnie bezinwazyjność jest jednym z najważniejszych atutów leczenia laserem, jaka biorą pod uwagę osoby chcące z niej skorzystać. Jest to istotne, ponieważ wiele zabiegów stosuje się na odsłoniętych częściach ciała, szczególnie na twarzy. Takim zabiegiem jest m.in. laserowanie zamykanie rozszerzonych naczynek www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ , z jakiego korzysta coraz więcej zadowolonych klientów.

Laser na rozszerzone naczynka

Rozszerzone naczynka to podwójny problem. Z jednej strony to problem zdrowotny, choć o niedużej szkodliwości dla organizmu. Dla wielu osób, szczególnie kobiet, istotna jest też kwestia wizualna. Rozszerzone naczynka, zwłaszcza na twarzy czy ana dekolcie, są wielce niepożądane.

Takie defekty zwane potocznie pajączkami można dziś jednak w zasadzie bezproblemowo usuwać. Metoda laserowego usuwania pajączków www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ pozwala skutecznie pozbyć się tych maleńkich naczyń krwionośnych widocznych przez naskórek, jednocześnie właśnie owego naskórka nie niszcząc, ani nawet nie ingerując w niego.

Laserowe usuwanie naczynek nie tylko na naczynka

Metoda laserowej likwidacji rozszerzonych naczynek ma jednak szersze zastosowanie. Można nią pozbywać się innych defektów skórnych jak punkty rubinowe, kępki żółte czy nawet naczyniaki.

Jeszcze inne zastosowanie to wspomaganie leczenia trądzika różowatego. Laserową metodą www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ można wspomóc leczenie farmakologiczne, jednocześnie wpływając pozytywnie na wygląd skóry dotkniętej trądzikiem.