Śnieżnobiałe zęby dzięki laserowemu wybielaniu

reham (5).jpg

Laserowe wybielanie zębów pozwala na spełnienie marzenia o pięknym uzębieniu niczym celebryci z okładek magazynów. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że nie każdy może pozwolić sobie na takie rozwiązanie i nie wynika to wyłącznie z wysokiej ceny. Jest to opcja przeznaczona wyłącznie dla osób mających zdrowe dziąsła i zęby.

Jak wygląda Laserowe wybielanie zębów Gorzów?

Jeśli ktoś chce mieć śnieżnobiałe zęby, to należy udać się do gabinetu stomatologicznego. W pierwszej kolejności lekarz oceni stan jamy ustnej. Trzeba najpierw wyleczyć zęby, nie może być w niej stanu zapalnego ani zmian próchnicowych. Jeżeli są jakieś ubytki, to muszą zostać one zniwelowane.

Zabieg wybielania zębów nie jest niczym skomplikowanym. Nakłada się na nie specjalny preparat, po czym wystawia uzębienie na działanie światła lasera. Już po kilkudziesięciu minutach ze szkliwa znikają przebarwienia. Efekty są widoczne od razu i utrzymują się do dwóch lat.

Czy warto zdecydować się na laserowe wybielanie zębów?

Laserowe wybielanie zębów to obecnie najskuteczniejszy sposób na usunięcie przebarwień i uzyskanie śnieżnobiałego uzębienia. Możliwe staje się wybielenie zębów o nawet kilka odcieni. Można zapomnieć o pożółkłym uzębieniu, które nie wygląda estetycznie. Laserowe wybielanie to najszybszy sposób na dodanie sobie atrakcyjności.

Uśmiechanie się ponownie zacznie sprawiać przyjemność. Zabieg może być oczywiście powtarzany. Nie trzeba martwić się tym, że dojdzie do uszkodzenia płytki nazębnej. Oczywiście kluczowe staje się to, aby przeprowadzić laserowe wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.

Czy są jakieś przeciwwskazania do laserowego wybielania zębów?

Wybielanie zębów jest zabiegiem bezpiecznym, ale są pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Należy je wykluczyć podczas konsultacji ze stomatologiem. Nie wykonuje się laserowego wybielania zębów u osób poniżej 16. roku życia. Nie jest to opcja dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Jeśli ktoś ma dużą nadwrażliwość zębów, to także powinien zapomnieć o wybielaniu ich laserem. W przeciwnym razie można tylko pogorszyć swój stan. Nie ma sensu przeprowadzać zabiegu, jeśli nadal będzie się spożywać produkty zawierające substancje barwiące.